Dvě z našich staveb nominovány v soutěži Stavba roku 2016!

09.11.2016

Olomouc, 9.11.2016 - Již přes 20 let jsou každoročně hodnoceny různorodé stavby českých architektů, projektantů, stavitelů a investorů. Letos vybírala porota z celkových 65-ti přihlášených 15 staveb v ČR a 3 v zahraničí. Na dvou z těchto nominovaných staveb se naše společnost podílela jako dodavatel, proto přinášíme bližší informace a budeme rádi, když se zapojíte do hlasování veřejnosti v soutěži Stavba roku 2016.

Nominovány na udělení titulu byly stavby bytových domů, komerčních objektů, silniční i železniční tratě, terminál letiště, rekonstrukce historických objektů, ale i nové muzeum, rozhledna, sportovní stadion nebo kanalizační sběrač. Z našich staveb byla nominována budova Delta v Praze pro BB C- Building Nová DELTA, s.r.o. se zelenou relaxační zónou na střeše budovy a Aplikační centrum BALUO, které naše společnost realizovala pro Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

Budova DELTA (Praha)

Nominace na titul Stavba roku 2016 udělena za vytvoření nenápadné, ale nápadité obecné administrativní budovy uměřeného architektonického výrazu se zřetelem k ohleduplnosti vůči životnímu prostředí.

Autor: Ing. arch. Jan Aulík , Ing. arch. Jakub Fišer
Projektant: Aulík Fišer Architekti s.r.o.
Dodavatel: Společnost GEMO
Investor: BB C - Building Nová DELTA, s.r.o.

 

Aplikační centrum Baluo (Olomouc)

Nominace na titul Stavba roku 2016 udělena za vytvoření objektu, jenž spojuje vědecké přístupy s tělovýchovnými aktivitami se zřetelem ke kvalitě zpracování železobetonových konstrukcí.

Autor: Ing. Miroslav Pospíšil
Projektant: ateliér-r, s.r.o.
Dodavatel: Společnost GEMO
Investor: Univerzita Palackého v Olomouci

Další informace o nominovaných stavbách si můžete přečíst v článku na iDNES.cz a hlasovat můžete do 13.10.2016 do 12:00 hodin.

O soutěži Stavba roku

Soutěž posuzuje stavby všech typologických druhů. Stavby s miliardovým rozpočtem, které jsou svojí velikostí předurčeny celospolečenskému dlouhodobému užívání a vedle toho jsou posuzovány střední i malé stavby. Slouží sice menšímu okruhu uživatelů, ale svojí kvalitou obohacují své okolí a kulturnost.

Kontakt
Ilona Tandlerová
tandlerova@gemo.cz
Tel.: 734 172 403


103.jpg 104.jpg baluo-web.jpg baluo-web1.jpg delta-web.jpg delta-web1.jpg


« předchozí
další »
« zpět