FORUM Poprad bylo slavnostně otevřeno

22.10.2015

FORUM dnes přivítalo při svém slavnostním otevření tisíce návštěvníků. Nákupní centrum svým umístěním v centru Popradu nabízí skvělou dopravní dostupnost, 100 spotřebitelských značek, 450 parkovacích míst a to vše s krásným výhledem na panorama Vysokých Tater.

Obchodní centrum rozkládající se ve třech podlažích na celkové ploše cca 22.000 metrů čtverečních je aktuálně z 98% pronajaté atraktivním mixem nájemců jako jsou např. supermarket Tesco, C&A, H&M, Lindex, New Yorker, 5 značiek LPP (Reserved, Sinsay, Cropp, House, Mohito), Time Out, Lee Cooper, Intersport, A3 Sport, DM Drogerie, Planeo Elektro, Martinus, Baťa, Tom Tailor, CCC, Tchibo, John Garfield, Dráčik a Pepco. Nabídku doplňuje široký výběr kaváren a restaurací a moderní fitness centrum Golem (na ploše 1.000 m2), zároveň také banky a další služby včetně některých značek, které jsou v Popradu nové, jako např. Gaastra, Benetton či Apple Store.

Společnost Multi Slovakia realizovala projekt FORUM Poprad v joint venture se společností GEMO HOLDING, a. s., člen koncernu GEMO. Koncept nákupního centra byl vytvořený ve spolupráci s TTDesign, design skupinou Multi ve spolupráci s architekty z ArchDesign, Česká republika a generálním dodavatelem stavby byla stavební společnost GEMO SLOVENSKO, spol. s r.o.


img-0350.jpg img-0385.jpg img-0417.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi1.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi3.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi4.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi5.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi6.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi7.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi8.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi10.jpg


« předchozí
další »
« zpět