OC FORUM Poprad získalo prestižní evropské ocenění

15.02.2016

Nákupní centrum FORUM POPRAD získalo ocenění v „The EuropaProperty CEE Retail Awards“, v nejprestižnější soutěži středo- a východoevropského regionu v oblasti komerčních nemovitostí a maloobchodu v kategorii „Retail Project Medium“. Nominačními kritérii byla například úroveň designu, kvalita stavebních materiálů a stavebních procesů ve vztahu k nákladům, otázkám životního prostředí, přístupnosti a umístění s přihlédnutím ke komerčnímu úspěchu a životnosti projektu.

Projekt obchodního centra FORUM Poprad je výsledkem spolupráce skupiny GEMO se společností Multi Development. Nákupní centrum má výborné obchodní výsledky a od svého otevření 22. října 2015 až doposud obsloužilo více jak 1,5 milionu zákazníků v celkem 104 jednotkách.

 

O soutěži „The EuropaProperty CEE Retail Awards“

V soutěži jsou oceňovány jak společnosti, tak také jednotlivci – odborníci, kteří dosáhli zajímavých výsledků v oblasti komerčních nemovitostí a maloobchodu.

Slavnostnímu vyhlášení soutěže předcházelo diskusní fórum, na kterém za účasti více než 400 odborníků – zástupců investorů, developerů, právníků, bank, maloobchodních prodejců byla diskutována aktuální témata v oboru. Více: http://www.retailawards.eu/cee-retail-real-estate-awards


01-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg 05-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg 03-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg oc-forum-poprad-skupina-gemo-investor-generalni-dodavatel-developer.jpg 06-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg 07-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg 02-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg 08-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg 09-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg 10-forum-poprad-gemo-olomouc.jpg


« předchozí
další »
« zpět