Prodej projektu OC FRÝDA

08.01.2016

Společnost GEMO DEVELOPMENT, spol. s r. o., člen koncernu GEMO ohlásila ukončení transakce prodeje úspěšného developerského projektu, OC FRÝDA, otevřeného před rokem ve Frýdku-Místku.

Úspěšný provoz obchodního centra FRÝDA Frýdek-Místek s aktuální obsazeností 97% byl na konci loňského roku završen prodejem investorovi ZFP realitní fond obhospodařovaného společností ZFP Investments, investiční společnost, a.s. Ing. Bohumil Mach, výkonný ředitel GEMO DEVELOPMENT, k celé transakci sdělil: “Dokončení prodeje, jež bylo zrealizováno pouhých 27 měsíců od vstupu skupiny GEMO do projektu, svědčí o kvalitě tohoto developerského projektu, přispívá významným způsobem k dalšímu posílení skupiny GEMO na realitním trhu a povede ke zvýšení našeho akvizičního apetitu do nových zajímavých developerských příležitostí.”

O projektu

Výstavba obchodního centra byla realizována v období od 11/ 2013 do 11/ 2014 a jejím generálním dodavatelem bylo GEMO OLOMOUC, spol. s r. o. Developersky se na projektu podílely společnosti GEMO DEVELOPMENT a TK Development. Autory architektonického návrhu byly ateliéry KRR Architektura a PROJEKTSTUDIO EUCZ.

Nákupní centrum poskytuje pronajímatelnou plochu 15 000 m2 s 69 obchodními jednotkami v jednom nadzemním podlaží a 600 parkovacích míst v podzemním podlaží. Mezi největší nájemce patří Billa supermarket, H&M, Sportisimo, New Yorker, Reserved, DM, Orsay a více než 50 dalších.

Zdroj: GEMO DEVELOPEMENT, spol. s r. o., člen koncernu GEMO


obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc3.jpg obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc8.jpg obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc6.jpg obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc5.jpg obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc4.jpg obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc7.jpg obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc.jpg obchodni-centrum-fryda-developer-gemo-development-generalni-dodavatel-stavby-gemo-olomouc2.jpg


« předchozí
další »

Soubor typu docxtz-gemo-development-prodej-oc-fryda-frydek-mistek-8-1-2016.docx


« zpět