Slavíme obrovský úspěch v soutěži Best of Realty

13.11.2015

Úsilí vedení a zaměstnanců skupiny GEMO zaměřené v posledních dvou letech na vlastní developerské a investiční projekty a také pečlivý výběr kvalitních stavebních zakázek byly zhodnoceny v podobě třech vysokých ohodnocení získaných na středečním galavečeru v Praze. Ing. Bohumil Mach, výkonný ředitel GEMO, se k získanému 1. místu v nejkonkurenčnější kategorii rezidenčních projektů vyjádřil: "Myslím si, že vítězný projekt pomohl zviditelnit Olomouc i celý region také v jiném světle."

 

1. místo (kategorie rezidenční projekty) - Rezidence na Dlouhé Olomouc

Nejlepší ocenění získal developerský a investiční záměr společnosti GEMO DEVELOPMENT - olomoucký projekt "Rezidence na Dlouhé", který tak předčil konkurenci dalších 16 rezidenčních projektů realizovaných převážně v lokalitě hlavního města Prahy. Architekti: CAM Architekti, s.r.o.

55 bytových jednotek, 4 200 m2 celkové plochy bytů, www.rezidence-nadlouhe.cz

 

1. místo (kategorie obchodní centra) -  OC Central Kladno

Společnost GEMO OLOMOUC realizovala tuto stavební zakázku jako generální dodavatel, investorem a developerem projektu byl CRESTYL real estate. Architekti: Chapman Taylor International Services.

104 nájemních jednotek, 26 000 m2 obchodních ploch, www.centralkladno.cz

 

2. místo (kategorie obchodní centra) - FRÝDA , Frýdek-Místek

Developerský a investiční projekt realizovaný ve spolupráci GEMO OLOMOUC a TK Development. Obchodní centrum získalo prestižní ocenění právě v době oslavy svého prvního úspěšného roku provozu ve Frýdku-Místku. Architekt, projektant: KRR Architektura, PROJEKTSTUDIO EUCZ.

69 nájemních jednotek, 15 000 m2 obchodních ploch, www.ocfryda.cz

 

Zdroj: http://www.gemo.cz/tiskove-zpravy.asp?IDa=128


1-rezidencni-projekt-rezidence-na-dlouhe-1-misto-best-of-realty-2015.jpg 2-rezidencni-projekt-rezidence-na-dlouhe-1-misto-best-of-realty-2015.jpg 3-obchodni-centrum-fryda-2-misto-best-of-realty-2015.jpg 4-obchodni-centrum-central-kladno-1-misto-best-of-realty-2015.jpg 5-uvod-slovo-predsedy-poroty-bor2015.jpg 6-zahajeni-20galavecera-20bor2015.jpg 7-vyherci-1-mista-v-bor-rezidence-na-dlouhe-central-kladno.jpg 08-rezidence-na-dlouhe-olomouc.jpg 09-obchodni-centrum-centra-kladno.jpg 10-oceneny-projekt-2-misto-v-bor-oc-fryda-frydek-mistek.jpg 11-oc-fryda-frydek-mistek.jpg


« předchozí
další »
« zpět