Stavební práce na novém obchodním centru v Prešově jsou v plném proudu

15.05.2019

V pondělí 15. dubna 2019 jsme slavnostně zahájili výstavbu dalšího developerského projektu skupiny GEMO na Slovensku. Realizace obchodního centra v Prešově přinese nejen nové nákupní možnosti, ale také přispěje k revitalizaci městské zástavby.

Nové obchodní centrum v Prešově představuje moderní vnitroměstské centrum a na ploše cca 32.000 m2 nabídne po svém dokončení více jak 120 obchodů, kavárny, restaurace s venkovními terasami, moderní 7-sálové Cinemax multikino, velké Fit Up fitness centrum a 500 parkovacích míst v podzemí. Součástí projektu je i obnova sousední tržnice na moderní tržnici s čerstvými místními produkty.

„Věříme, že toto obchodní centrum má potřebné vlastnosti k tomu, aby se stalo solidním projektem a zároveň moderní součástí městského centra.  Toto místo si nepochybně zaslouží stát se opět místem setkávání, nákupů a zábavy,“ říká zástupce investora Libor Tandler, ředitel Gemo Development.

Investorem projektu je firma GEMO HOLDING, a.s., člen koncernu GEMO, generálním dodavatelem stavby je společnost GEMO Slovensko, spol. s r.o.

 

Kontakt pro bližší informace:

Ing. Libor Tandler
výkonný ředitel
GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o., člen koncernu GEMO
M +420 724 204 107
tandler@gemo.cz


ext-01-upravena-loga.jpg ext-02-upravena-loga.jpg int-05.jpg int-04.jpg int-03.jpg int-02.jpg int-01.jpg


« předchozí
další »
« zpět