VILA PARK TABULOVÝ VRCH – ZDRAVÉ BYDLENÍ NAD MĚSTEM

21.11.2017

Na Tabulovém Vrchu v Olomouci připravujeme nový rezidenční projekt. Jedná se o obytný soubor nízkých třípodlažních viladomů situovaných na západním okraji města Olomouce.

Viladomy jsou rozděleny do pěti bloků tvořící samostatné etapy a funkční celky soustředěné kolem svého soukromého dvora. Každý blok je navržen s mírně odlišnou architekturou a je tvořen skupinou šesti až devíti domů, které jsou osazeny na společné podnoži sloužící pro podzemní parkování rezidentů, sklepy a technické místnosti.

Nadzemní podlaží mají maximálně tři byty na jednom podlaží. Společný vchod a prostory tedy sdílí pouze šest až devět bytových jednotek, jejichž kvalitně navržená dispozice je základním kamenem celého obytného souboru. Celkem v lokalitě vznikne 336 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk a 5 komerčních jednotek. Hlavní obytné místnosti jsou vždy doplněny prostornými lodžiemi, všechny byty v přízemí pak navíc disponují vlastní soukromou předzahrádkou s terasou.

Mezi jednotlivými bloky je navržená velká centrální parkově upravená plocha, která přispěje ke zklidnění celého území. Řešení je jednoduché a velkorysé, založené na působení rozlehlé travnaté plochy se solitérními stromy. Celý prostor tak bude vzdušný a přehledný.

Kolem celé urbanistické struktury vznikne sportovně rekreační stezka s využitím pro běh, in-line i cyklistiku. Navržena jsou také sportoviště, místa pro odpočinek a dětská hřiště.

V současné době probíhá proces stavebního povolování nejvýchodnějšího bloku celého záměru, jehož výstavbu plánujeme zahájit na začátku roku 2018. V této první fázi vznikne 9 viladomů se 76 bytovými jednotkami a 2 jednotkami komerčními. Dokončení první etapy je plánováno v polovině roku 2019, následovat bude postupná výstavba ostatních čtyř bloků.

 

Kontaktní osoba pro více informací a rezervaci bytů na první etapě:

Ing. Jiří Vejmelka
M +420 602 505 322
T +420 585 202 092
vejmelka@gemo.cz
www.vilapark-tabulovyvrch.cz


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 14-fg-mh.jpg 171013-chk-olomouc-ext-03.jpg 171013-namesti-mh.jpg


« předchozí
další »
« zpět