https://www.high-endrolex.com/40

Nákupní centrum FORUM Poprad

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA Poprad, Slovenská republika

Termín zahájení výstavby 2014

Termín dokončení a kolaudace 2015

KONTAKTNÍ OSOBY
www.forumpoprad.sk

img-0350.jpg img-0385.jpg img-0417.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi2.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi3.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi4.jpg nakupni-centrum-forum-poprad-slavnostni-otevreni-gemo-multi5.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Nákupní centrum FORUM Poprad poskytuje na ploše 22 000 m2 více jak 100 obchodů, supermarket o ploše 1 300 m2 a pohodlné parkování pro 450 automobilů. Zároveň jsou zde umístěny kavárny a restaurace s venkovními terasami s překrásným výhledem na Vysoké Tatry.

Nákupní centrum je situované v blízkosti historické části Popradu, kde nahradilo již nefunkční obchodní dům z roku 1987, doplnilo urbanistickou městskou strukturu a architektonicky zkultivovalo jednu z nejživějších a nejkrásnějších městských částí.

Základní myšlenku tvoří revitalizace městského centra a vytvoření nových moderních obchodních ploch a funkcí pro volný čas v blízkosti pěší zóny. Jde o moderní městské nákupní centrum se strategickou polohou, pohodlně dostupné jak pro pěší, tak individuální či městskou hromadnou dopravou.

Prováděné činnosti

Foto a info ze slavnostního otevření centra najdete zde.

investor GEMO HOLDING, a.s., člen koncernu GEMO, Multi Veste 332 B.V.
dodavatel stavby GEMO a.s.