Aktuality a tiskové zprávy

17.06.2019 Stavba Moravskoslezského kraje 2018

Stavba Moravskoslezského kraje 2018

S naším developerským projektem Rezidence Nová Karolina II jsme se přihlásili do 13. ročníku soutěže Stavba Moravskoslezského kraje 2018, kde jsme s bytovým domem F slavili úspěch při udílení hlavních cen, a to čestného uznání poroty v kategorii bytové domy.

15.05.2019 Brzy budeme kolaudovat prvních 74 jednotek v projektu Vila Park Tabulový Vrch Olomouc

Brzy budeme kolaudovat prvních 74 jednotek v projektu Vila Park Tabulový Vrch Olomouc

V rámci nové rezidenční výstavby Vila Park Tabulový Vrch byl zahájen prodej bytů v 1. etapě nacházející se na východní straně území. Navrženy jsou bytové jednotky o dispozicích 1+k až 4+kk v devíti třípodlažních domech s možností vlastního parkovacího stání v suterénu.

15.05.2019 Stavební práce na novém obchodním centru v Prešově jsou v plném proudu

Stavební práce na novém obchodním centru v Prešově jsou v plném proudu

V pondělí 15. dubna 2019 jsme slavnostně zahájili výstavbu dalšího developerského projektu skupiny GEMO na Slovensku. Realizace obchodního centra v Prešově přinese nejen nové nákupní možnosti, ale také přispěje k revitalizaci městské zástavby.

21.11.2017 VILA PARK TABULOVÝ VRCH – ZDRAVÉ BYDLENÍ NAD MĚSTEM

VILA PARK TABULOVÝ VRCH – ZDRAVÉ BYDLENÍ NAD MĚSTEM

Na Tabulovém Vrchu v Olomouci připravujeme nový rezidenční projekt. Jedná se o obytný soubor nízkých třípodlažních viladomů situovaných na západním okraji města Olomouce.

12.06.2017 Zahájení stavby NOVÁ KAROLINA II. ETAPA – bytový dům F

Zahájení stavby NOVÁ KAROLINA II. ETAPA – bytový dům F

Olomouc, 8.6.2017 – Zahájili jsme stavbu 2. etapy bytového domu Nová Karolina v Ostravě objektem F, který navazuje na úspěšnou první etapu developerského projektu naší společnosti. Projekt je určen všem, kteří chtějí žít v srdci Ostravy, uprostřed moderního multifunkčního centra, na dosah nákupním možnostem a zábavě, a i přesto si užívat klid a soukromí. Byty v lokalitě Nová Karolina jsou výjimečné svou polohou u centrálního náměstí s výhledem na Beskydy a industriální komplex Dolní Vítkovice.