« předchozí
další »

Rezidenční projekty

Vila Park Tabulový Vrch

Nový rezidenční projekt na Tabulovém Vrchu v Olomouci nabídne v pěti na sebe navazujících etapách 336 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk a 5 komerčních jednotek. Důraz je kladen na výhledy do okolní krajiny a do polosoukromého vnitrobloku. Hlavní obytné místnosti jsou vždy doplněny prostornými lodžiemi a všechny byty v přízemí navíc disponují vlastní soukromou předzahrádkou. Každá skupina domů je osazena na společné podnoži sloužící pro podzemní parkování a sklepy.

REALIZACE 2018 – 2019 (I. etapa)

LOKALITA Olomouc – Nová Ulice

Kontaktní osoba Ing. Petr Vykopal

NOVÁ KAROLINA 2. ETAPA – OBJEKT A1: MORAVSKÁ OSTRAVA

Po úspěšně dokončených bytových domech F a E jsme zahájili výstavbu nového bytového domu A1. Tento bytový dům doplňuje a rozšiřuje bytovou výstavbu v rámci 2. etapy developerského projektu Nová Karolina.

REALIZACE 2019 - 2021

LOKALITA Moravská Ostrava

Kontaktní osoba Ing. Libor Tandler

NOVÁ KAROLINA 2. ETAPA – OBJEKT E: MORAVSKÁ OSTRAVA

V červnu 2019 jsme úspěšně zkolaudovali i druhý bytový dům „E“ v rámci 2. etapy developerského projektu bytové výstavby na Nové Karolině, a to při ulici Na Prádle. Bytový dům je situován v srdci Ostravy, kde majitelé mají vše prakticky na dosah ruky.

REALIZACE 2017 - 2019

LOKALITA Moravská Ostrava

Kontaktní osoba Ing. Libor Tandler

Nová Karolina 2. etapa – objekt F: Moravská Ostrava

Realizace bytového domu F přímo navazuje na úspěšnou první etapu developerského projektu nadstandardního bydlení. Projekt je určen pro všechny, kteří chtějí žít v srdci Ostravy, uprostřed moderního multifunkčního centra, na dosah nákupním možnostem a zábavě a i přesto si užívat klid a soukromí. Byty v lokalitě Nová Karolina jsou výjimečné svou polohou u centrálního náměstí s výhledem na Beskydy a industriální komplex Dolní Vítkovice.

REALIZACE 2016 - 2018

LOKALITA Moravská Ostrava

Kontaktní osoba Ing. Libor Tandler

Rezidence na Dlouhé

Nadstandardní rezidenční projekt nabízí celkem 55 bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk o velikostech 31,11 – 119,10 m2 ve 3 vilových domech s moderní architekturou, soukromý suterén s garážemi a sklepy a uzavřený privátní park.

REALIZACE 2013 - 2014

LOKALITA ul. Dlouhá, Olomouc

Kontaktní osoba Ing. Jiří Vejmelka

Rezidence Nová Karolina

Bytový projekt 21. století s moderní architekturou, vysokým standardem vybavení a použitých materiálů. Je součástí multifunkčního areálu Nová Karolina v Ostravě a nabízí 242 bytových jednotek, 10 komerčních jednotek pro služby, obchod a administrativu a 2 restaurace.

REALIZACE 2010 – 2012

LOKALITA Moravská Ostrava

Kontaktní osoba Ing. Libor Tandler

Byty Horní Lán

Bytový komplex zahrnuje 172 bytů v pěti samostatných bytových domech. Domy jsou podsklepené, čtyřpodlažní, nabízejí byty všech běžných kategorií od 1+kk až po 4+kk o velikostech 44 - 135 m2 a nebytové prostory kancelářského charakteru nebo lékařské ordinace.

REALIZACE 1997 – 2007

LOKALITA ul. Horní Lán, Olomouc

Kontaktní osoba Ing. Jiří Vejmelka