https://www.high-endrolex.com/40

Rezidence Nová Karolina

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA Moravská Ostrava, lokalita Nová Karolina

Termín zahájení výstavby 11/2010

Termín dokončení a kolaudace 06/2013

KONTAKTNÍ OSOBY
www.rezidence-novakarolina.cz

rezidence-nova-karolina15.jpg rezidence-nova-karolina16.jpg rezidence-nova-karolina8.jpg 7.jpg 6.jpg rezidence-nova-karolina-prodej-vzorovy-byt2.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava1.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava2.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava3.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava4.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava6.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava5.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava8.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava7.jpg rezidence-n5.jpg rezidence-n3.jpg rezidence-n2.jpg rezidence-n1.jpg rezidence-n.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava9.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava10.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava11.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava12.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava13.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava14.jpg prodej-byty-rezidence-nova-karolina-ostrava15.jpg rezidence-nova-karolina12.jpg rezidence-nova-karolina14.jpg rezidence-nova-karolina9.jpg rezidence-nova-karolina13.jpg rezidence-nova-karolina10.jpg rezidence-nova-karolina11.jpg rezidence-nova-karolina7.jpg nkrd-1-etapa.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Rezidence Nová Karolína je součástí první etapy regenerace území jižní části Ostravy.

Moderní bydlení v bytovém souboru na Nové Karolině je určeno pro všechny, kteří chtějí žít v blízkosti středu města s dostupnou kulturou, úřady a institucemi, blízkými nákupními a zábavními centry. Zároveň však nabízí bydlení v klidu a soukromí v rezidenci s nadčasovou architekturou, propracovanými detaily, moderním vybavením, zkušenými a renomovanými architekty.

Celý komplex Rezidence Nová Karolína má přibližný tvar písmene „C“, je sestaven z několika sekcí různých půdorysných rozměrů a výšek, které na sebe navazují a vhodně se doplňují. V přízemí jsou situovány obchodní jednotky, celkem 12 komerčních jednotek pro služby, obchod a administrativu včetně dvou restaurací.

V ostatních patrech jsou plánovány bytové jednotky různých velikostí, od 1+kk až po mezonetové 4+kk s velkou střešní terasou. Celkem je vystavěno 242 bytů. Ve vnitrobloku je ve dvou podzemních suterénech navrženo parkování pro obyvatele domu, k dispozici celkem 244 parkovacích stání. Součástí některých přízemních bytů je i předzahrádka, umožňující bezprostřední kontakt s klidným prostředím zeleného dvorního traktu. Projektanti také samozřejmě pamatovali na vhodnou parkovou úpravu vč. vzrostlé zeleně, mobiliář a dětské hřiště.

Prováděné činnosti

Koncepce, proveditelnost a financování projektu, koordinace a řízení projektu, činnost spojená se založením speciální projektové společnosti (SPV), prodej pozemku, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby, řízení realizace stavby, technický dozor investora, odborné činnosti související se správou a údržbou, obchodní a realitní činnost.

investor New Karolina Residential Development, s.r.o.
dodavatel stavby GEMO a.s.