Technologický Park Olomouc / I. etapa

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA Olomouc-Hněvotín EXIT 37 komunikace R46 při jihozápadním okraji města Olomouce (7 km od centra města)

Termín zahájení výstavby jaro 2007

Termín dokončení a kolaudace od roku 2007 průběžně

KONTAKTNÍ OSOBY
www.tpoh.cz

tpo-hala-g2.jpg tpo-volvo2.jpg tpo-volvo3.jpg tpoh-everlift.jpg tpoh-hala-g2-2.jpg tpoh-hala-g2-3.jpg tpoh-jungheinrich.jpg tpoh-jungheinrich1.jpg tpoh-jungheinrich2.jpg tpoh-jungheinrich3.jpg tpoh-volvo.jpg tpo-cela-zona3.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Rozvojová plocha o velikosti ca 500 000 m2 s vyřešenou kompletní dopravní infrastrukturou a inženýrskými sítěmi přivedenými na hranici jednotlivých pozemků. K dispozici jsou pozemky určené k umístění investičních záměrů především z oblasti inovačních čistých technologií, zpracovatelského průmyslu a lehké výroby, strategických služeb, center sdílených služeb, administrativy, skladů a skladovacích ploch. Budoucí rozvoj parku zajištěn v rámci připravované II. a III. etapy až do celkové velikosti 950 000 m2.

Prováděné činnosti

Koncepce, proveditelnost a financování projektu, koordinace a řízení projektu, výkupy pozemků, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby objektů technické a dopravní infrastruktury parku, řízení realizace stavby, technický dozor investora, odborné činnosti související se správou a údržbou parku, obchodní činnost.

investor Technologický park a.s.
dodavatel stavby GEMO a.s.