Technologický Park Olomouc / Hala G2

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA Technologický park Olomouc-Hněvotín (I. etapa) EXIT 37 komunikace R46 při jihozápadním okraji města Olomouce (7 km od centra města)

Termín zahájení výstavby podzim 2013

Termín dokončení a kolaudace 2013 - 2015

KONTAKTNÍ OSOBY
www.tpoh.cz

tpo-cel-zcna.jpg tpo-hala-g2.jpg tpoh-hala-g2-2.jpg tpoh-hala-g2-3.jpg tpoh-hala-g2-4.jpg tpoh-hala-g2-6.jpg tpoh-hala-g2-8.jpg tpo-hala-g2-11.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Nájemní objekt se nachází v I. etapě rozvojového území. Hala dle obvyklého standardu určená pro lehkou výrobu a skladování s možností administrativního vestavku. Objekt je navržený s důrazem na maximální flexibilitu a efektivnost s možností dodatečných úprav a dovybavení podle individuálních požadavků jednotlivých nájemců. Využitelná podlahová plocha činí celkem 19 689 m2. Jednotky v nabídce od 2 500 m2 pro sklady, kanceláře, výrobní prostory nebo showroomy. Hala je realizována ve dvou etapách.

Prováděné činnosti

Koncepce, proveditelnost a financování projektu, koordinace a řízení projektu, činnost spojená se založením speciální projektové společnosti (SPV), prodej pozemku, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby, řízení realizace stavby, technický dozor investora, odborné činnosti související se správou a údržbou parku, obchodní činnost.

investor TPO hala G2 a.s.
dodavatel stavby GEMO a.s.