Nová Karolina 2. etapa – objekt F: Moravská Ostrava

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA Moravská Ostrava

Termín zahájení výstavby jaro 2017

Termín dokončení a kolaudace podzim 2018

KONTAKTNÍ OSOBY
www.rezidence-novakarolina2.cz

nkrd-01.jpg nkrd-02.jpg zahrada-kovove-zabradli.jpg 121.jpg 142.jpg 151-zm.jpg 221-zm.jpg 232-zm.jpg 235-zm.jpg 272-zm.jpg 281-zm.jpg 282-zm.jpg 334-zm.jpg nkrd-ii-f.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Rezidence Nová Karolina 2. etapa navazuje na úspěšnou první etapu developerského projektu naší společnosti. Projekt je určen všem, kteří chtějí žít v srdci Ostravy, uprostřed moderního multifunkčního centra, na dosah nákupním možnostem a zábavě, a i přesto si užívat klid a soukromí. Byty v lokalitě Nová Karolina jsou výjimečné svou polohou u centrálního náměstí s výhledem na Beskydy a industriální komplex Dolní Vítkovice.

Druhá etapa výstavby byla zahájena stavbou architektonicky výrazně řešeného bytového domu F s 65 bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk a dvěma komerčními prostory. Součástí domu jsou jednopodlažní podzemní garáže, společné prostory, sklepy a technické místnosti. Komfort bydlení pro budoucí uživatele zvyšují lodžie, střešní terasy, předzahrádky a společná zahrada.

Bytový dům F se nachází na Náměstí Biskupa Bruna a uzavírá východní stranu tohoto prostoru. Novostavba má tři schodišťové sekce s 6, 8 a 9 nadzemními podlažími. V přízemí jsou situovány vstupní prostory, komerční jednotky, garáže, sklepy a technické místnosti. Od 2. NP výše jsou navrženy byty, přičemž větší byty jsou situovány v atraktivních rohových sekcích, ve věžích, nebo napříč celým traktem.

Na východní straně objektu vznikne vnitroblok s venkovními pobytovými plochami. Parkovací stání budou situována převážně do jednopodlažní podzemní garáže, částečně potom na terénu. Uliční parter bude doplněn stromy a městským mobiliářem.

Prováděné činnosti

Koncepce, proveditelnost a financování projektu, koordinace a řízení projektu, činnost spojená se založením speciální projektové společnosti (SPV), prodej pozemku, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby, řízení realizace stavby, technický dozor investora, odborné činnosti související se správou a údržbou, obchodní a realitní činnost.

investor New Karolina Residential Development II s.r.o.
dodavatel stavby GEMO a.s.