https://www.high-endrolex.com/40

Obchodní a zábavní park HANÁ

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA Olomouc - Slavonín

Termín zahájení výstavby 2004

Termín dokončení a kolaudace 2008

KONTAKTNÍ OSOBY

andr4750.jpg obchodni-a-zabavni-park-hana6.jpg andr4759.jpg andr4764.jpg andr4771.jpg andr4774.jpg obchodni-a-zabavni-park-hana5.jpg np-hana-titul3.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Realizace největšího retailového parku na Moravě s pronajímatelnou plochou přes 30 000 m2. Jednotky o velikosti od 200 m2 do velikosti 6 000 m2 byly realizovány na několik etap. Byla nastavena spolupráce s agentem – mezinárodní společností Cushman & Wakefield na výběru nájemců pro tento projekt.

Prováděné činnosti

Koncepce, proveditelnost a financování projektu, koordinace a řízení projektu, činnost spojená se založením speciální projektové společnosti (SPV), prodej pozemku, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby, řízení realizace stavby, technický dozor investora, odborné činnosti související se správou a údržbou, obchodní a realitní činnost. Jednání s nájemci, uzavření budoucích nájemních a nájemních smluv, dohled nad výstavbou fit-outů nájemních jednotek, vyřízení všech povolení a kolaudací pro nájemce i pro vlastní stavbu, řízení procesu Due Diligence s vybraným zahraničním zájemcem o koupi první fáze – společností PRADERA, asset management a facility management poslední fáze projektu pro společnost Retail park Haná II. Západ a.s.

investor Retail park Haná a.s., Retail park Haná II. Západ a.s.
dodavatel stavby GEMO a.s.