Jungheinrich

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA Technologický park Olomouc-Hněvotín (I. etapa) EXIT 37 komunikace R46 při jihozápadním okraji města Olomouce (7 km od centra města)

Termín zahájení výstavby srpen 2008

Termín dokončení a kolaudace květen 2009

KONTAKTNÍ OSOBY
www.jungheinrich.cz

tpoh-jungheinrich.jpg tpoh-jungheinrich1.jpg tpoh-jungheinrich2.jpg tpoh-jungheinrich3.jpg tpoh-jungheinrich4.jpg andr5460.jpg andr5462-1.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Regionální zastoupení společnosti, která se zabývá prodejem a montáží hydraulických manipulačních zařízení systémů FASSI (hydraulické nakládací jeřáby pro stavební firmy a dopravní společnosti), V-KRAN (jeřáby do těžkého provozu, pro přepravu dřevní hmoty a odpadového materiálu), A.T. I. B. ( hákové nosiče kontejnerů), SOCAGE (vysokozdvižné montážní plošiny). Zároveň má vlastní konstrukci a výrobu nástaveb nákladních vozidel.

Prováděné činnosti

Koordinace projektu, prodej pozemku, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby, řízení realizace stavby,  odborné činnosti související se správou a údržbou páteřní infrastruktury.

investor Jungheinrich (ČR) s.r.o
dodavatel stavby GEMO a.s.