NH Olomouc Congress

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA ul. Legionářská 1311/21, Olomouc

Termín zahájení výstavby 2009

Termín dokončení a kolaudace 2010

KONTAKTNÍ OSOBY
www.nh-olomouc.cz

nh-hotel-olomouc-congress-pokoj.jpg nh-bar.jpg nh-exterier-noc.jpg nh-golf.jpg nh-junior-suite.jpg nh-letni-terasa.jpg nh-hotel-olomouc-congress.jpg nh-hotel-olomouc-congress-interier.jpg nh-hotel-olomouc-congress-restaurant.jpg nh-olomouc-congress1.jpg nh-olomouc-congress2.jpg nh-hotel-titul1.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Realizace čtyřhvězdičkového hotelu byla poslední fází celkové revitalizace území bývalého spartakiádního stadionu v Olomouci.

Hotelové zařízení nadregionálního významu se 137 pokoji, kongresovým zázemím až pro 1600 osob a restaurací. Kryté parkoviště se zelenou střechou s 18jamkovým hřištěm adventure golfu. Hotel propojen se sportovním centrem OMEGA podzemním tunelem.

Hotel je klasifikován v kategorii 4* superior a je zapojen do sítě mezinárodního španělského hotelového řetězce NH Hoteles. Nově se zařadil také do prestižní kategorie NH Collection, nejvyšší skupiny řetězce.

Celkový projekt revitalizace území získal titul „Stavba roku 2010“.

Projekt získal 1. místo v soutěži "Zelená střecha 2014" v kategorii "veřejná zelená střecha."  

Prováděné činnosti

Koncepce, proveditelnost a financování projektu, koordinace a řízení projektu, prodej pozemku, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby, řízení realizace stavby, technický dozor investora, odborné činnosti související se správou a údržbou.

Projekt zahrnoval výběr a podpis smlouvy se zahraničním hotelovým operátorem NH Hoteles. Spolupráce s operátorem na vývoji projektu a dohled nad jeho realizací včetně vybavení a designu hotelových pokojů, kongresového zázemí a společných prostor v přízemí budovy.

investor HOTELPARK STADION a.s.
dodavatel stavby GEMO a.s.