Byty Horní Lán

developer GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o.

LOKALITA ul. Horní Lán 11 – 59, Olomouc – Nová Ulice

Termín zahájení výstavby 1997 (I. etapa)

Termín dokončení a kolaudace 2007 (V. etapa)

KONTAKTNÍ OSOBY

byty-horni-lan.jpg byty-horni-lan1.jpg byty-horni-lan2.jpg byty-horni-lan4.jpg byty-horni-lan5.jpg byty-horni-lan6.jpg byty-horni-lan7.jpg byty-horni-lan8.jpg byty-horni-lan3.jpg


« předchozí
další »

Popis projektu

Bytový komplex zahrnuje 172 bytů v pěti samostatných bytových domech, jejichž součástí jsou předzahrádky u přízemních bytů a dva samostatné podzemní garážové dvory.

Domy jsou podsklepené, čtyřpodlažní a nabízejí byty všech běžných kategorií od 1+kk až po 4+kk o velikostech 44 - 135 m2. Ve třech domech jsou v přízemí umístěny nebytové prostory kancelářského charakteru nebo lékařské ordinace.

Výstavba byla realizována na západním okraji města Olomouce, nedaleko konečné stanice tramvaje. Vlastní výstavba probíhala postupně a byla rozdělena do pěti navazujících etap.

Pro některé domy zajišťujeme současně správu.

Prováděné činnosti

Koncepce, proveditelnost a financování projektu, koordinace a řízení projektu, činnost spojená se založením speciální projektové společnosti (SPV), prodej pozemku, příprava území, zabezpečení projektové dokumentace všech stupňů, kompletní inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudaci stavby, řízení realizace stavby, technický dozor investora, odborné činnosti související se správou a údržbou, obchodní činnost.

investor GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.
dodavatel stavby GEMO a.s.