https://www.high-endrolex.com/40

Dvě čestná uznání v soutěži "Stavba roku 2014 Olomouckého kraje"

20.03.2015

Olomouc 19. 3. 2015 - Na včerejším vyhlášení šestého ročníku soutěže Stavba roku 2014 Olomouckého kraje ocenila porota dvě stavby realizované v rámci skupiny GEMO. V kategorii „Stavby určené k bydlení a rekreaci“ získal čestné uznání projekt Rezidence na Dlouhé Olomouc. V kategorii „Stavby občanské vybavenosti a úpravy veřejných prostor“ získal čestné uznání projekt Dostavba budovy Slovanského gymnázia v Olomouci.

Investorem bytového projektu Rezidence na Dlouhé je Rezidence na Dlouhé Olomouc, spol. s r.o., developerem je GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o., člen koncernu GEMO a generálním dodavatelem stavební společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

Investorem Slovanského gymnázia byl Olomoucký kraj a dodavatelem Sdružení pro dostavbu Slovanského gymnázia - GEMO OLOMOUC, spol. s r.o., OHL ŽS, a.s.

Příprava a realizace soutěže proběhla ve spolupráci hejtmanství a Českého svazu stavebních inženýrů a Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

„Porota hodnotila u objektů architektonické vyznění díla, jeho celkový přínos, prostorové a funkční řešení a začlenění do daného prostředí. Důležitým prvkem hodnocení byl také vliv stavby na životní prostředí, vhodnost použití stavebních materiálů a v neposlední řadě vstřícné řešení pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace.“ [Zdroj: www.kr-olomoucky.cz].

www.gemo.cz

www.gemo-developement.cz

www.rezidence-nadlouhe.cz

 


nadlouhe-50.jpg nadlouhe-70.jpg rezidencenadlouhe1.jpg rezidencenadlouhe2.jpg rezidencenadlouhe3.jpg rezidencenadlouhe4.jpg rezidencenadlouhe5.jpg rezidencenadlouhe6.jpg rezidencenadlouhe7.jpg slovanske-gymnazium.jpg slovanske-gymnazium1.jpg slovanske-gymnazium2.jpg slovanske-gymnazium3.jpg slovanske-gymnazium4.jpg slovanske-gymnazium5.jpg oceneni-rnd.jpg oceneni-sgo.jpg stavbaroku-18.jpg


« předchozí
další »

Soubor typu docx2015-19-03-tz-stavba-roku-2014-ol-kraje-cestna-uznani-skupiny-gemo.docx
Soubor typu pdf2015-19-03-tz-stavba-roku-2014-ol-kraje-cestna-uznani-skupiny-gemo.pdf
Soubor typu pdfstavba-roku-14-ol-kraje-rezidence-na-dlouhe-olomouc.pdf
Soubor typu pdfstavba-roku-14-ol-kraje-slovanske-gymnazium-olomouc.pdf


« zpět